RFID BEKÇİ - GÜVENLİK GÖREVLİSİ NFC TUR TAKİP SİSTEMLERİ
Takipsan RFID çözümlerinden biri olan NFC destekli bekçi – güvenlik görevlisi tur sistemi ile, güvenlik personeli ile anlık veri transferi ve iletişimi sağlayacaksınız.

Her kontrol turu veya lokasyon değişim işlemi sunucuya anlık olarak kaydedilmektedir ve bu değişimler merkezi yönetim tarafından anlık olarak görülebilir.
sistem yazılımı dahilinde bekçinin tur saatleri tanımlanarak ilgili turlar bekçiye hatırlatılmaktadır.
GPS ve GSM kontrollü konumlama sistemi üzerinden bekçinin konumu alınarak HOTMAP yaratılır.


Cihaz üzerinde bulunan panik butonu ile acil durum çağrısı alınması durumunda veya cihaz üzerindeki sensorler vasıtası ile görevlinin pozisyonunun düşme, yerde paralellik durumu göz önüne alınarak acil durum planı uygulaması yapılır. Acil bir durumda bekçinin konumu sunucuya gonderilir ve izleme merkezindeki personel uyarılır bu sayede acil yardım gönderilmesi sağlanır. Sistem dahilinde acil durum çağrısı açan personelin konumu, o bölgeye en yakın başka bir güvenlik görevlisine daha iletilerek müdahale hızı sağlanmaktadır.

Cihaz ile personel eşlemesi parmak izi veya NFC personel kartı ile yapılır. İlgili personelin görev yerinde olup olmadığı kontrolü doğru bir şekilde sağlanmaktadır.
Güvenlik firmalarına verdiğimiz hizmetlerimiz dahilinde, haber alma merkezleri ile entegrasyon kolaylıkla yapılmaktadır.
NFC dış mekan etiketleri ve Sistem yazılımı firmamız tarafından üretilmekte ve geliştirilmektedir.
Sistemimizde kullanılan Sonim xp 1310 v.b. cihazlar ile yüksek kazanımlı sonuçlar alınmaktadır.Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Menu