Takipsan Market Açıldı!

Takipsan Market Açıldı!

Takipsan Bilişim olarak 2011 yılından bu yana RFID çözümlerimiz ile birçok sektörde eşsiz başarılara imza attık. Bunun bir sonucu olarak, müşterilerimize online olarak alışveriş yapabilme imkanı sağlamaya karar verdik. Bu etapta Türkiye pazarında aktif hale getirdiğimiz takipsanmarket.com’u kurduk.

Takipsanmarket.com tüm RFID ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir e-ticaret sitesi. Yüksek kullanıcı deneyimi ve dakikalar içinde ürünleri satın alabilme imkanı sağlayan takipsanmarket.com; RFID okuyucu, RFID el terminalleri, RFID sayım cihazları, RFID Etiket, RF etiket ve AM etiket gibi bir çok sektörel ürünü bünyesinde barındırıyor. Bunun dışında farklı sektörlere özel çözümlerimize de takipsanmarket.com’dan kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Site içerisinde yer alan uygulamalar sayesinde de satın aldığınız ürünlerin tüm özelliklerini görebiliyorsunuz. Ayrıca güvenli ödeme alt yapısı ile kredi kartınızla kolaylıkla Yapı Kredi Word ve Garanti Bonus kredi kartları ile taksitli alışveriş imkanı ile ödemelerinizi de düzenleyebiliyorsunuz.

Sadece tek tıkla tüm RFID dünyasının kapılarını takipsanmarket.com ile açın ve hızlı alışverişin tadını çıkarın!

Bize Ulaşın!

Projelerinizle ilgili tüm sorularınız için uzman proje mühendislerimize danışabilirsiniz.

Yoğun iş yapan her sanayiciye tavsiye ederim. Takipsan Türkiye’nin firması ve Takipsan ile işbirliği yaptığım için mutluyum…

Cemalettin SARAR
Inc. CEO,, SARAR

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..!

Deneyimli proje yöneticilerimiz ve satış mühendislerimiz sizelere destek olmak için hazır.