Takipsan RFID Çözümleri ile ITM 2021’de

Takipsan RFID Çözümleri ile ITM 2021’de

Pandemiye rağmen ihracatına ve yatırımlarına hız kesmeden devam eden Türk tekstil sektörü, özellikle bu dönemde gücünü bir kez daha kanıtladı. 22-26 Haziran 2021 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan ITM 2021 Fuarı da yatırımlarını genişletmek ve yepyeni teknolojilerini tanıtmak isteyen firmalara büyük bir avantaj sağlayacak.Bizde TAKİPSAN Bilişim olarak sektörün devlerine sunmuş olduğumuz RFID çözümlerimizle ITM’de yerimizi alacağız. 

 

Bu yıl, pandemi nedeniyle Nisan ve Mayıs aylarında tekstil sektöründe yavaşlamalar olsa da Haziran ayında kısıtlamaların kalkmasıyla birlikte gerek sahip olunan tekstil alt yapısı gerekse yurt dışına gerçekleştirilen ihracatlar sayesinde Türk tekstil sektörü büyük bir sıçrama yaptı. Tekstil ve hammaddeleri sektörünün ihracatı arttı, firmalar yeni yatırımlara yöneldi. Pek çok yerli firma tesislerini büyütürken bir kısmı da yeni yatırım kararları aldı. Örneğin; Çorlu’ya dev bir hijyenik ve medikal kumaş üretim tesisi yatırımı yapılırken, tekstil makineleri üretiminde global marka olan bir diğer Türk firması da 40 milyon liralık yatırım kararı aldı. Gaziantep merkezli spunbond ve meltblown nonwoven üreticisi firma ise operasyonlarına iki yeni meltblown hattı ekledi. 

 

ITM fuarında tüm korona virüs önlemlerini sağlayarak sizleri de orada standımıza bekleriz.

Bize Ulaşın!

Projelerinizle ilgili tüm sorularınız için uzman proje mühendislerimize danışabilirsiniz.

Yoğun iş yapan her sanayiciye tavsiye ederim. Takipsan Türkiye’nin firması ve Takipsan ile işbirliği yaptığım için mutluyum…

Cemalettin SARAR
Inc. CEO,, SARAR

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..!

Deneyimli proje yöneticilerimiz ve satış mühendislerimiz sizelere destek olmak için hazır.