Takipsan, TET Proje Pazarı Finallerinde

Takipsan, TET Proje Pazarı Finallerinde

Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği (Turkish Electro Technology – TET) olarak bu yıl 9.’su düzenlenen ve elektrik, elektronik ve bilişim alanlarında Türkiye’de tek olma özelliği taşıyan TET Proje Pazarı’na 471 proje başvurusu gerçekleştirilmiş olup, finale kalan firmalar arasında yer almayı başaran Takipsan, “Akıllı Sterilizasyon Dolabı” adlı proje ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

2 günlük etkinlik süresince 20’den fazla jüri ve yatırımcıya sunum yaparak ürünümüzün nasıl geliştirildiğini anlattık.

Ayrıca; ozon, UVC, Karbon Filtre ve RFID Teknolojisi olmak üzere 4 farklı bileşenden oluşan Akıllı Sterilizasyon Dolabı’nın tüm bileşenleri yerli ve milli markalarla oluşturuldu. Geliştirilmiş olduğumuz cihaz, %99 oranında sterilizasyon garantisi vermektedir. Özellikle Pandemi sürecinde çok önemli olan sterilizasyon konusu ile uzmanlık alanımız olan RFID Teknolojisi’ni birleştirerek inovatif bir ürün ortaya çıkardık. Jüriler ve yatırımcılar, Akıllı Sterilizasyon Dolabı için sadece pandemi sürecinde değil, hayatımızın her alanında uygulanabilir bir proje olduğunu belirterek sürdürülebilirliğin sağlanacağını belirttiler.

Heyecanla beklediğimiz sonuçları da sizlerle paylaşacağız.

Takipte kalın!

Bize Ulaşın!

Projelerinizle ilgili tüm sorularınız için uzman proje mühendislerimize danışabilirsiniz.

Yoğun iş yapan her sanayiciye tavsiye ederim. Takipsan Türkiye’nin firması ve Takipsan ile işbirliği yaptığım için mutluyum…

Cemalettin SARAR
Inc. CEO,, SARAR

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..!

Deneyimli proje yöneticilerimiz ve satış mühendislerimiz sizelere destek olmak için hazır.