RFID Otopark (SMARTGATE) Sistemleri

RFID Otopark (SMARTGATE) Sistemleri

Geçiş yönetimi sadece araçla kalmamakla birlikte tarım, hayvancılık, okul, hastane gibi birçok sektörde kullanılmaktadır. Takipsan tarafından geliştirilen Smartgate RFID Akıllı Araç Geçiş Yönetim sistemi sayesinde geçiş yönetimi kontrol altına alınmış ve başarıyla yönetilmiştir. Bu sistemde radyo frekansı ile tanımlanan araçlarınız otopark, ev, işyeri gibi yerlere girişinizde aracınızı otomatik olarak tanıyarak rahatlıkla giriş yapmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda otopark girişinde personele ihtiyaç duymadan yabancı araçların girişi engellenecektir.

Smartgate çalışma mantığı şu şekildedir;

Takipsan seçkin mühendis kadrosu tarafından belirlenen lokasyonlara yerleştirilen RFID antenler Smartgate kontrol ünitesine bağlanır. Araçların ön camına yerleştirilen yüksek kalite RFID etiketler yapıştırılır. Araç kapıya yaklaştığı zaman etiket ile anten etkileşime geçerek hiçbir kumanda, buton, personele ihtiyaç duymadan bariyer kendiliğinden açılacaktır. Sizlere düşen sadece sistemin keyfini çıkarmaktır.

Takipsan tarafından geliştirilen Smartgate kullanıcılar tarafından kolay kullanılabilmesi için Smartgate Pro ve Smartgate Easy olmak üzere iki farklı şekilde tasarlanmıştır.

Smartgate Easy kolay ve hızlı kurulum özelliğiyle kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Kendinizin alarak kurulumunu kolayca yapabileceğiniz Smartgate Easy hiçbir ayar gerektirmeksizin otopark, ev ve işyerinizde geçiş yönetimini tamamen sizlerin eline bırakmaktadır.

Smartgate avantajlarından bahsetmek gerekirse;

  • Araçların giriş çıkış saatlerine kadar takibinin yapılarak bu verilerin arşivlenmesi

  • Birden fazla kapının eş zamanlı kontrol ve takibi

  • Web servis üzerinden istediğiniz yerden istediğiniz zaman kontrol ve takip yeteneği

  • İsteğe bağlı olarak mobil cihaz üzerinden takip yeteneği

  • Yabancı araç girişlerinin engellenmesi

  • Geniş raporlama seçeneği ile günlük haftalık ve aylık detaylı raporlama kabiliyeti

  • Rahat ve kolay kullanım

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..!

Deneyimli proje yöneticilerimiz ve satış mühendislerimiz sizelere destek olmak için hazır.