RFID Demirbaş Yönetim Sistemleri

RFID Demirbaş Yönetim Sistemi

Demirbaş yönetimini RFID teknolojisi ile kolaylıkla yapmak mümkün. Takibi yapılmak istenilen demirbaşları RFID mobil okuyucu ile çok hızlı bir şekilde ve hatasız sayarak kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Mobil okuyucu gerçekleştirdiği sayım, arama bulma operasyonlarının yanı sıra servis, garanti süresi, ve kalibrasyon gibi özelleşmiş bilgileri de bünyesinde tutarak sizlere sunar.

RFID teknolojisi sayım, arama bulma ile beraber zimmetleme işlemi de gerçekleştirebilmektedir. İsteğe bağlı olarak kişiye, odaya, binaya özel zimmetleme işlemi gerçekleştirmektedir. Bu zimmetleme işleminin tamamını cloud server sayesinde internet üzerinden anlık takibini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca geniş raporlama yeteneği ile geriye dönük veya güncel bilgiler ile çeşitli istatistiksel veriler oluşturulmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için sunum dosyasını inceleyin..!

Proje Amacı:

Tesise ait olan demirbaşların hangi odalarda bulunduğu, hangi personele zimmetli olduğu vb. raporlamaların yanı sıra hızlı ve doğru sayım ve anlık takiplerinin yapılmasıdır.

  • Demirbaşların kayıp / çalıntı / eksik durumlarının anlık takibi,

  • Demirbaş envanter kayır doğruluğunda artış,

  • Envanter kontrol sayım sürelerini azaltma ve personel kaynaklı yanlış sayım hatalarının önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..!

Deneyimli proje yöneticilerimiz ve satış mühendislerimiz sizelere destek olmak için hazır.