RFID Tekstil Numune Takibi

RFID Tekstil Numune Takibi

Takipsan’ın numunelerini takip etmek isteyen tekstil firmalarına özel olarak geliştirdiği Numune Takip çözümleri, kullanıcılarına numunelerinin fiziki olarak ve gerçek zamanlı takip fırsatı sunmaktadır.

Tedariği Takipsan tarafından sağlanan RFID etiketlerin ve RFID el terminallerinin kullanıldığı numune takip projesinde, kullanılan masaüstü ve mobil yazılımlar Takipsan tarafından geliştirilmektedir.

Numunelerin üzerine yerleştirilen RFID etiketler sayesinde arşiv kısmından müşteriye teslim kısmına kadar takibi gerçekleştirilmektedir. Bu sayede Numunelerin kaybolması önlenerek maliyet tasarrufu sağlanır. Yapılan takip sayesinde numune tasarımı ve yapım aşamasında çalışan personellerin takibi gerçekleştirilebilir. Hangi personelden çıkan numunenin beğeniyle sonuçlandığı, hangi personelin ürünlerinin ne kadar beğenilmediği gibi sonuçlarında takibi gerçekleştirilerek personellere göre performans ölçütü belirlenmesinde yardımcı olur. Oluşan bu verileri detaylı bir şekilde raporlayarak takibinin gerçekleştirilmesini sağlar. Verilerin aktarılması Takipsan tarafından geliştirilen web üzerinden gerçekleştirilebilirken isteğe bağlı olarak Android ve IOS uygulamalarıyla mobil üzerinden de takibi gerçekleştirilebilir.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..!

Deneyimli proje yöneticilerimiz ve satış mühendislerimiz sizelere destek olmak için hazır.